10 точок світла Уоррена Баффета, або Що робити при обвалі фондового ринку

10 точок світла Уоррена Баффета, або Що робити при обвалі фондового ринку

Чи готові ви діяти за планом наступного разу, коли фондовий ринок обвалиться? У цій статті ми поділимось переліком критеріїв для інвестицій Уоррена Баффета, коли ринок здається ведмедям (коли продавців більше ніж покупців) – його так звані 10 точок світла.

16.10.2018

Топ-10 акцій для придбання у вічне володіння

Топ-10 дивідендних акцій для придбання у вічне володіння

В цій статті ми пропонуємо ознайомитись із списком ТОП-10 акцій для вічного володіння, по яким ви будете отримувати стабільно зростаючі дивідендні виплати. Кожна компанія з цього списку гідна уваги, оскільки це високоякісний бізнес із тривалою історією. Також для кожної компанії даються коротенькі рекомендації щодо покупки в свій інвестиційний портфель.

21.09.2018

Інвестиційне страхування життя unit-linked: що це, його особливості та кому підходить

Інвестиційне страхування життя unit-linked: що це, його особливості та кому підходить

В цій статті ви дізнаєтесь що таке інвестиційне страхування життя або unit-linked. Чим відрізняється від традиційного страхування життя. Які види програм існують, в які активи є можливість інвестувати, його особливості та для реалізації яких цілей цей вид інвестування підходить.

17.08.2018

5 елементів фінансового планування, які покращують ваш фінансовий стан

5 елементів фінансового планування, які покращують ваш фінансовий стан

Фінансове планування охоплює широкий спектр тем, включаючи бюджетування, витрати, борги, заощадження, вихід на пенсію, страхування та багато інших. Розуміння того, як ці теми взаємодіють та пов’язані між собою, може допомогти у створенні міцного фінансового підґрунтя для вас та вашої родини.

10.08.2018

Інвестиції у ці 5 мегатрендів окупляться і без зростаючого ринку

Інвестування у мегатренди, в якому інвестори йдуть за довготривалими, багаторічними тенденціями, вимагає передбачення й терпіння. В цій статті дізнаєтесь, як інвестувати ці мегатренди.

03.08.2018

Чим вигідно українцям страхування від онкозахворювань?

Чим вигідно українцям страхування від онкозахворювань?

Про статистику, вартість лікування, причини, методи профілактики раку – до вашої скарбнички знань.

13.06.2018

ETF-фонд та ПІФ: що це, в чому різниця та як українцям в них інвестувати

ETF-фонд та ПІФ: що це, в чому різниця та як українцям інвестувати в них

Що таке ETF-фонд (Фонд, що торгується на біржі, Біржовий інвестиційний фонд) – найлегше пояснити людині, знайомій з призначенням і діяльністю пайових інвестиційних фондів (ПІФів). Тому розмову про ETF-фонди ми почнемо зі стислої розповіді про те, що таке ПІФ.

26.04.2018

Пенсионная реформа в Украине: три инструмента для создания накоплений

Пенсійна реформа в Україні: три інструмента для створення накопичень

Пенсійна реформа в Україні, хоч і неквапливо, але просувається вперед. Зміни які вона принесе торкнуться кожного українця, нас з вами. Що означає для кожного із нас пенсійна реформа? З яких джерел…

15.03.2018

6 елементів успішного виходу на пенсію

При плануванні виходу на пенсію легко збитися зі шляху. 1. Розпочніть з чітко визначених цілей та переглядайте їх, не рідше одного разу на рік. Чим ближче ви до пенсії, тим частіше ви повинні сісти й подумати про свою загальну…

02.12.2017